صفحه اصلی | ارتباط با دفتر

جشنواره ملي مكران؛ گنج بي كران

اولين دوره جشنواره ملي " مكران گنج بي كران " به ميزباني دانشگاه قم و با حمايت نيروي دريايي راهبردي ارتش جمهوري اسلامي ايران، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، ستاد توسعه فناوري و صنايع دانش بنيان معاونت علم و فناوري رياست جمهوري و اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي مهندسي عمران به عنوان حاميان و برگزاركنندگان در آذر ماه 1396 برگزار خواهد گرديد.

اين دوره از جشنواره با رويكرد محروميت زدايي سواحل جنوبي كشور به خصوص سواحل مكران و آشنايي و جلب توجه جامعه دانشگاهي با اين محدوده جغرافيايي كار خود را شروع كرده است. اولويت و هدف اصلي برگزاركنندگان اين دوره از جشنواره جذب و اطلاع رساني حداكثري در اين حوزه بوده كه به لطف خدا و همكاري شما عزيزان در طول مدت برگزاري مسابقه اطلاع رساني هاي مناسبي در مورد اهميت اين محدوده ارزشمند جغرافيايي به جامعه دانشگاهي و غير دانشگاهي كشور صورت خواهد پذيرفت.

در آيين نامه اين دوره از جشنواره تلاش شده كه فضاي جشنواره به گونه اي فراهم شود كه در كنار سادگي، به ايجاد فضايي خلاق و فني روي آورده و شركت كنندگان را به تلاش براي خلق شرايط جديد سوق دهد. شركت كنندگان اين جشنواره در دوبخش طراحي و ايده بازار با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت. در اين دوره از مسابقه به منظور تقدير و تجليل از برگزيدگان جوايز مادي و معنوي در نظر گرفته شده است كه در نوع خود قابل توجه مي باشد. به اميد آن كه با برگزاري چنين حركت هايي گامي مثبت در جهت محروميت زدايي از مناطق مختلف مهين عزيزمان برداشته و زمينه رشد و بالندگي دانشجويان كشور را فراهم نماييم.


جوايز اين دوره از جشنواره:

12 ميليون تومان جايزه نقدي

تسهيلات كسر خدمت سربازي براي تيم هاي برگزيده

ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر در سايت جشنواره به آدرس:

http://qom.ac.ir/


 
9 مرداد 1396 0:09 بعدازظهر